TOT CARNAVAL 2014

    DAGEN           UREN      MINUTEN       SEC

tot carnaval 2019

Contact
Lindeboom 82
6585 BV  Mook

info@deheikneuters.nl

Contact

Bestuur

  • Jeroen van den Hoek

    Penningmeester

    penningmeester@deheikneuters.nl

     

    Aanspreekpunt over:
    - Prinsenreceptie
    - Jeugd
    - Heituters
    - 't Môks Café
    - Bouncy
    - Gemeente en politie

  • Milou van Duijnhoven

    Secretaris

    milou@deheikneuters.nl

     

    Aanspreekpunt over:
    - Boerenbruiloft
    - Pages
    - Gemeente en politie

  • Fenna

    Bestuurslid

    fenna@deheikneuters.nl

     

    Aanspreekpunt over:
    - Ex-prinsen
    - Jeugd
    - Prinsenonthulling
    - Heituters
    - Zussjan

  • Karlijn Lentink

    Bestuurslid

    karlijn@deheikneuters.nl

     

    Aanspreekpunt over:
    - Bliksemactie
    - Carnavalskrant
    - Alde Hap
    - Optocht

  • Eef Mulders

    Bestuurslid

    eef@deheikneuters.nl

     

    Aanspreekpunt over:
    - Foto's
    - Alde Hap
    - Raad van Elf
    - 't Môks Café
    - De Pimpel

  • Marc Cornelissen

    Bestuurslid

    marc@deheikneuters.nl

     

    Aanspreekpunt over:
    - Evenementen
    - Geluid
    - Materialen

Adres Secretariaat

Milou van Duijnhoven

Lindeboom 82

6585 BV MOOK

Contact Alde hap
aldehap@deheikneuters.nl

Sponsors

Copyright Mookse Carnavalsvereniging De Heikneuters | Ontwerp en realisatie F-Graphics - Nijmegen